RL187-391J-RC
MFR.Part #
RL187-391J-RC
JLCPCB Part #
C1333986
Package
Plugin,D8xL11.2mm
Description
200mA 390uH 4Ω ±5% 插件,D8xL11.2mm Power Inductors ROHS