PWR3014W75R0JE
MFR.Part #
PWR3014W75R0JE
JLCPCB Part #
C4024539
Description
-55℃~+155℃ 1W 75Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 3014 Chip Resistor - Surface Mount ROHS