PWR3014W7R50JE
MFR.Part #
PWR3014W7R50JE
JLCPCB Part #
C4299231
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.5Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 3014 Chip Resistor - Surface Mount ROHS