PM2110-820K-RC
MFR.Part #
PM2110-820K-RC
JLCPCB Part #
C7261497
Package
SMD,30.5x25.4mm
Description
29mΩ 5.6A 82uH ±10% SMD,30.5x25.4mm Power Inductors ROHS