PWR263S-35-3301J
MFR.Part #
PWR263S-35-3301J
JLCPCB Part #
C4045278
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 35W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS