PWR263S-20-5R60F
MFR.Part #
PWR263S-20-5R60F
JLCPCB Part #
C1356614
Description
-55℃~+155℃ 20W 5.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS