PWR263S-35-75R0J
MFR.Part #
PWR263S-35-75R0J
JLCPCB Part #
C1356605
Description
-55℃~+155℃ 35W 75Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS