CR2512-FX-6810ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR2512-FX-6810ELF
JLCPCB Part #
C5972679
Description
-55℃~+155℃ 1W 681Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS