PWR263S-35-5R60J
MFR.Part #
PWR263S-35-5R60J
JLCPCB Part #
C3963144
Description
-55℃~+155℃ 35W 5.6Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS