PWR2615W22R0F
MFR.Part #
PWR2615W22R0F
JLCPCB Part #
C3948681
Package
SMD,6.6x3.9mm
Description
-55℃~+275℃ 1W 22Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ SMD,6.6x3.9mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS