SRR4018-390Y
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRR4018-390Y
JLCPCB Part #
C2051042
Package
SMD,4.8x4.8mm
Description
39uH 480mA 540mΩ ±30% SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS