4306R-101-273LF
MFR.Part #
4306R-101-273LF
JLCPCB Part #
C1359005
Description
200mW 27kΩ 5 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS