LTO100FR1000JTE3
MFR.Part #
LTO100FR1000JTE3
JLCPCB Part #
C1487882
Package
TO-247
Description
-55℃~+175℃ 100MΩ 100W Thick Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% TO-247 Through Hole Resistors ROHS