PWR247T-100-20R0J
MFR.Part #
PWR247T-100-20R0J
JLCPCB Part #
C6953710
Description
-55℃~+175℃ 100W 20Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% TO-247 Through Hole Resistors ROHS