PWR163S-25-2700FE
MFR.Part #
PWR163S-25-2700FE
JLCPCB Part #
C3914959
Package
D2PAK
Description
-55℃~+155℃ 25W 270Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS