PWR263S-35-R270F
MFR.Part #
PWR263S-35-R270F
JLCPCB Part #
C1356695
Description
-55℃~+155℃ 270mΩ 35W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS