SRN5020TA-1R2Y
MFR.Part #
SRN5020TA-1R2Y
JLCPCB Part #
C7016990
Package
SMD,5x5mm
Description
1.2uH 20mΩ 3.8A 4.8A AEC-Q200 ±30% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS