PM74SH-331M-RC
MFR.Part #
PM74SH-331M-RC
JLCPCB Part #
C2050663
Package
SMD,7x7mm
Description
270mA 270mA 330uH 730mΩ ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS