SMA6J22A-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMA6J22A-Q
JLCPCB Part #
C3702273
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 16.9A 1uA 22V 24.4V 35.5V 600W TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS