SRR1280-150M
MFR.Part #
SRR1280-150M
JLCPCB Part #
C2041428
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
15uH 28.5mΩ 5.2A 5A ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS