PM74SB-560L-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM74SB-560L-RC
JLCPCB Part #
C2051625
Package
SMD,7x7.8mm
Description
290mΩ 56uH 760mA 890mA ±15% SMD,7x7.8mm Power Inductors ROHS