4606X-101-241LF
MFR.Part #
4606X-101-241LF
JLCPCB Part #
C6393735
Package
SIP-6
Description
200mW 240Ω 5 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6 Resistor Networks, Arrays ROHS