PM74SH-560M-RC
MFR.Part #
PM74SH-560M-RC
JLCPCB Part #
C5828848
Package
SMD,7x7mm
Description
200mΩ 56uH 650mA ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS