4114R-1-222LF
MFR.Part #
4114R-1-222LF
JLCPCB Part #
C1359495
Package
DIP-14-2.54mm
Description
14 2.2kΩ 250mW 7 ±100ppm/℃ ±2% DIP-14-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS