PM628S-470-RC
MFR.Part #
PM628S-470-RC
JLCPCB Part #
C2051604
Package
SMD,6.8x6.8mm
Description
235mΩ 47uH 720mA 920mA ±30% SMD,6.8x6.8mm Power Inductors ROHS