PM628S-270-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM628S-270-RC
JLCPCB Part #
C7261524
Package
SMD,6.8x6.8mm
Description
130mΩ 1A 27uH ±30% SMD,6.8x6.8mm Power Inductors ROHS