PM638S-8R7-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM638S-8R7-RC
JLCPCB Part #
C2051663
Package
SMD,6.8x6.8mm
Description
2.2A 2.35A 34mΩ 8.7uH ±30% SMD,6.8x6.8mm Power Inductors ROHS