PM3340-151M-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM3340-151M-RC
JLCPCB Part #
C5828813
Package
SMD,13x10.2mm
Description
150uH 2A 340mΩ 900mA ±20% SMD,13x10.2mm Power Inductors ROHS