PM3340-471M-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM3340-471M-RC
JLCPCB Part #
C6147977
Package
SMD,13x10.2mm
Description
1A 300mA 470uH 950mΩ ±20% SMD,13x10.2mm Power Inductors ROHS