PM3308-100M-RC
MFR.Part #
PM3308-100M-RC
JLCPCB Part #
C2045945
Package
SMD,10x12.7mm
Description
10uH 110mΩ 2.4A 2A ±20% SMD,10x12.7mm Power Inductors ROHS