PM32-3R9M-RC
MFR.Part #
PM32-3R9M-RC
JLCPCB Part #
C2051740
Package
SMD,2.8x3mm
Description
1.3A 1.5A 120mΩ 3.9uH ±20% SMD,2.8x3mm Power Inductors ROHS