PM32-6R8M-RC
MFR.Part #
PM32-6R8M-RC
JLCPCB Part #
C5710101
Package
SMD,3x2.8mm
Description
1.2A 180mΩ 1A 6.8uH ±20% SMD,3x2.8mm Power Inductors ROHS