CRT0603-BY-4993ELF
MFR.Part #
CRT0603-BY-4993ELF
JLCPCB Part #
C3960353
Description
-55℃~+155℃ 100mW 499kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS