PM1210-1R0J-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM1210-1R0J-RC
JLCPCB Part #
C2043241
Package
1210
Description
1uH 400mA 700mΩ Magnetic Shielded Inductor ±5% 1210 Power Inductors ROHS