4310R-101-561LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4310R-101-561LF
JLCPCB Part #
C1359987
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 200mW 560Ω 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS