PM105-470K-RC
MFR.Part #
PM105-470K-RC
JLCPCB Part #
C1331969
Package
SMD,9.8x10mm
Description
1.25A 170mΩ 2.3A 47uH ±10% SMD,9.8x10mm Power Inductors ROHS