PM105-330K-RC
MFR.Part #
PM105-330K-RC
JLCPCB Part #
C2046687
Package
SMD,9.8x10mm
Description
1.5A 120mΩ 2.9A 33uH ±10% SMD,9.8x10mm Power Inductors ROHS