PM105-221K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM105-221K-RC
JLCPCB Part #
C1330404
Package
SMD,9.8x10mm
Description
1.1A 220uH 660mA 730mΩ ±10% SMD,9.8x10mm Power Inductors ROHS