PM105-270M-RC
MFR.Part #
PM105-270M-RC
JLCPCB Part #
C6628819
Package
SMD,9.8x9.8mm
Description
1.75A 110mΩ 27uH 3.4A ±20% SMD,9.8x9.8mm Power Inductors ROHS