CR2010-JW-102ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR2010-JW-102ELF
JLCPCB Part #
C1848855
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS