SRR1003-100M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRR1003-100M
JLCPCB Part #
C2050355
Package
SMD,10.3x12.7mm
Description
1.24A 10uH 145mΩ 3.3A ±20% SMD,10.3x12.7mm Power Inductors ROHS