PM105-821K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM105-821K-RC
JLCPCB Part #
C2051438
Package
SMD,9.8x10mm
Description
2.55Ω 240mA 560mA 820uH ±10% SMD,9.8x10mm Power Inductors ROHS