CW161009A-5N6J
MFR.Part #
CW161009A-5N6J
JLCPCB Part #
C1331602
Description
16@250MHz 190mΩ 5.5GHz 5.6nH 700mA AEC-Q200 ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS