4608X-102-300LF
MFR.Part #
4608X-102-300LF
JLCPCB Part #
C5902792
Package
SIP-8
Description
300mW 30Ω 4 8 ±250ppm/℃ SIP-8 Resistor Networks, Arrays ROHS