SRF0905A-501Y
MFR.Part #
SRF0905A-501Y
JLCPCB Part #
C2662193
Package
SMD-4P,9.2x6mm
Description
-40℃~+105℃ 150mΩ 1A 1kΩ@20MHz 2 500V 500uH@100kHz 80V SMD-4P,9.2x6mm Common Mode Filters ROHS