CSM2F-8536-L050J31
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CSM2F-8536-L050J31
JLCPCB Part #
C6158010
Package
Plugin
Description
0.05mΩ 50W ±150ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS