CR0603-FX-4641ELF
MFR.Part #
CR0603-FX-4641ELF
JLCPCB Part #
C1730895
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.64kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS