4820P-T02-513
MFR.Part #
4820P-T02-513
JLCPCB Part #
C1361031
Description
19 20 51kΩ 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-20-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS