4814P-2-183LF
MFR.Part #
4814P-2-183LF
JLCPCB Part #
C1737040
Description
13 14 18kΩ 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS