PM5022H-1R5M-RC
MFR.Part #
PM5022H-1R5M-RC
JLCPCB Part #
C6147999
Package
SMD,22x15mm
Description
1.5uH 15A 25A 5mΩ ±20% SMD,22x15mm Power Inductors ROHS